The Gardens Sonesta ES Suites New York

215 E. 64th Street, NY 10065 Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki

  • Do 6 osób
  • Do 37 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Goście oceniają The Gardens Sonesta ES Suites New York na 8,4/10 (770 opinii). Centrum znajduje się 1,62 km od obiektu. Obiekt oferuje m.in. pobyt ze zwierzętami, klimatyzację oraz parking.

The Gardens Sonesta ES Suites New York to 4-gwiazdkowy hotel w dzielnicy Upper East Side na Manhattanie w Nowym Jorku.

Pokoje i wyposażenie

Apartamenty typu suite mają w pełni wyposażoną kuchnię i część dzienną z telewizorem z płaskim ekranem. W wybranych apartamentach dostępne są oddzielna sypialnia, jadalnia, łóżko typu king-size oraz widok na ogród. Niektóre opcje obejmują też klimatyzację, sejf i prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem.

Usługi i udogodnienia

Dostępne jest Wi-Fi. Na miejscu działa siłownia i centrum biznesowe. W holu codziennie podawana jest herbata, a w recepcji dostępne są przekąski. Obiekt oferuje całodobową recepcję, przechowalnię bagażu, codzienne sprzątanie oraz ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie.

Dojazd i okolica

Obiekt znajduje się 300 m od stacji metra Lexington Avenue-63rd Street. Lotnisko LaGuardia oddalone jest o 8 km.

Atrakcje

  • Muzeum Sztuki Nowoczesnej - 1,7 km
  • Budynek Chryslera - 2 km
  • Rockefeller Center - 2 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 941 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Junior Suite

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

3 osoby37 m²prywatna łazienka

The Gardens Sonesta ES Suites New York - udogodnienia

  • bezprzewodowy internet
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • sprzątanie codzienne
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Karta kredytowa zostanie preautoryzowana na kwotę stanowiącą równowartość opłaty za pierwszą noc pobytu wraz z podatkami.

Opłata za korzystanie z hotelowych udogodnień wynosi 42 USD plus podatek za pokój za noc i obejmuje następujące udogodnienia:

– codzienny kredyt w wysokości 10 USD do wykorzystania w minibarze*

– bezprzewodowy dostęp do Internetu typu premium na wszystkich urządzeniach

– nieograniczone połączenia telefoniczne na numery lokalne i krajowe

– wstęp do całodobowego centrum fitness;

– jednorazowy kredyt w wysokości 15 USD na pobyt do wykorzystania na usługi pralni chemicznej

*Kredyt należy wykorzystać danego dnia (be możliwości akumulowania kwoty przez kilka dni) Oferta nie obowiązuje w dniu wyjazdu.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Gardens Sonesta ES Suites New York”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy The Gardens Sonesta ES Suites New York oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „The Gardens Sonesta ES Suites New York” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Gardens Sonesta ES Suites New York”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy The Gardens Sonesta ES Suites New York ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się The Gardens Sonesta ES Suites New York?

Obiekt znajduje się w miejscowości Nowy Jork.

The Gardens Sonesta ES Suites New York na mapie: Nowy Jork

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Gardens Sonesta ES Suites New York

Średnia ocena z 770 opinii na Booking.com to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o The Gardens Sonesta ES Suites New York. Dodaj swoją na discounthotelsnewyorkcity.net

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10