Sanctuary Hotel New York

132 West 47th Street, NY 10036 New York, USA

  • Až pro 4 hosty
  • Až 23 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hosté hodnotí Sanctuary Hotel New York 8,4/10 (1 100 hodnocení). Vzdálenost do centra je 1,07 km. Na místě ubytování nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a bar.

Sanctuary Hotel New York je čtyřhvězdičkový hotel v New Yorku.

Pokoje a vybavení

Pokoje mají pracovní stůl, kožené čelo postele a měkké ložní prádlo. K dispozici je také kabelová TV s plochou obrazovkou a systém iHome. Vlastní koupelny mají mramorovou desku a ekologické koupelnové potřeby. Některé pokoje jsou bezbariérové. Klimatizace je ovládána individuálně.

Služby a vybavení

V celém hotelu je bezplatné Wi-Fi. Každý den se podává snídaňový bufet. K dispozici je concierge servis, úschova zavazadel i pokojová služba. Hotel má také parkování, restauraci, bar a výtah. Úklid probíhá denně.

Dostupnost a okolí

Stanice metra 47th-50th Streets - Rockefeller Center je vzdálená 300 m. Letiště LaGuardia leží 11 km od hotelu.

Okolí

  • Muzeum moderního umění - 750 m
  • Chrysler Building - 1,3 km
  • Empire State Building - 1,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~4 339 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • set na čaj a kávu

2 osoby21 m²vlastní koupelna

Sanctuary Hotel New York - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • restaurace
  • bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that the same credit card presented at booking must be presented at check-in.

The daily facility fee includes the following:

-Discount at (daily) Tender Steak Sushi Restaurant

-Daily continental breakfast

-Le-Columbe Coffee & Tea Station

-Upgraded complimentary WiFi in rooms and common areas

-Unlimited local, long distance + 1 800 calls (excludes International calls)

-S.T.A.R. (Service Tailored to Any Request) personalized concierge service

-Haven Rooftop priority access (excluding buy-out events)

-Complimentary print, scan and copy service

-Luggage storagePři příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Sanctuary Hotel New York“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Sanctuary Hotel New York“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Sanctuary Hotel New York“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Sanctuary Hotel New York určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má Sanctuary Hotel New York restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Sanctuary Hotel New York vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Sanctuary Hotel New York?

Ubytování se nachází ve městě New York.

Sanctuary Hotel New York na mapě: New York

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Sanctuary Hotel New York

Průměrné hodnocení z 1 100 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Sanctuary Hotel New York zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na discounthotelsnewyorkcity.net

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10